menulBottom Zapisz się do newslettera !

Maszyny noweNasz firma świadczy usługi w zakresie przeglądów, serwisu i remontów maszyn według najnowszych standardów technologicznych.

moreinfo
Eddie

Firma Blachmix to nowe maszyny m. in. centra pionowe cnc, centra obróbcze, tokarki cnc i frezarki cnc. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży obrabiarek do metalu oraz bacznie obserwując zmieniający się rynek, w ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją ofertę o nowe maszyny.

Tokarki CNC

Tokarki cnc służą do zaawansowanej obróbki skrawaniem. Są wynikiem ciągłego rozwoju technologii i znajdują zastosowanie w przemyśle.

Dzięki numerycznemu sterowaniu i innym funkcjom, w które są wyposażone, tokarki cnc pozwalają wykonywać nawet bardzo skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty.

Zaletą tokarek cnc jest bardzo wysoka wydajność, dlatego sprawdzają się doskonale w produkcji seryjnej.

Renomowane firmy, jak PINACHO i HANNSA produkują zarówno tokarki cnc z płaskim łożem - przeznaczone przede wszystkim do produkcji jednostkowej i małoseryjnej, jak i tokarki cnc z łożem skośnym.

Specjalistyczne tokarki cnc mogą mieć uniwersalne zastosowanie lub wąską specjalizację, jak w przypadku tokarki cnc przeznaczonej do renowacji felg aluminiowych.

Frezarki CNC

Frezarki cnc przeznaczone są do obróbki materiałów skrawalnych, czyli dających się kształtować z zastosowaniem odpowiednich narzędzi. Frezarki cnc mogą pracować z takimi materiałami jak aluminium, stal, tworzywa sztuczne, dibond, MDF, laminaty czy HPL. Maszyny te wyposażone są w serwonapędy, które umożliwiają osiąganie bardzo dużych prędkości.

Skonstruowane z wykorzystaniem najnowszej technologii frezarki cnc charakteryzują się dużą dynamiką i wydajnością.

Frezarki cnc występują w wielu wersjach. Różnią się między sobą rozmiarem obszaru roboczego, stosowanych wrzecion oraz wyposażeniem dodatkowym.

Frezarki cnc tak renomowanych firm, jak hiszpańska PINACHO mogą być wyposażone między innymi w skaner dotykowy, służący do skanowania zarówno obiektów 3D, jak i płaskich powierzchni.

Centra pionowe CNC

Centra pionowe cnc charakteryzuje solidna i sztywna konstrukcja. Umożliwia ona niezwykle dokładną i wysokowydajną obróbkę nawet bardzo skomplikowanych detali.

Nowoczesne centra pionowe cnc zbudowane są na zasadzie stołu krzyżowego, co zapobiega drganiom stołu i odchyłom wymiaru.

Centra pionowe cnc mogą być wyposażone w prowadnice liniowe, ślizgowe bądź jedne i drugie. Uniwersalność i bogaty wybór tego typu urządzeń sprawia, że spełniają one wymagania klientów o bardzo różnym profilu prowadzonej działalności.

Na polskim rynku dostępne są centra pionowe cnc tak renomowanych firm, jak Pinacho, Hannsa czy Imet.

Centra pionowe cnc dzięki dużej prędkości obrotowej i szybkim przesuwom doskonale sprawdzą się przy produkcji wielkoseryjnej.

Centra obróbcze CNC

Centra obróbkowe to maszyny, które służą do szybkiego i precyzyjnego wykonywania skomplikowanych elementów. Używa się do tego celu wielu narzędzi. Centra obróbkowe nazywane są także centrami obróbczymi. Ich zaletą jest to, że podczas jednego cyklu obrabiarka może korzystać z wielu narzędzi.

Centra obróbcze występują w dwóch wersjach – poziomej i pionowej. Pozwalają na wykonywanie wielu różnych operacji – od frezowania, przez wiercenie do pogłębiania i cięcia gwintów.

Centra obróbcze mogą pracować między innymi na takich materiałach, jak żeliwo, stal, stop metali kolorowych i lekkich. Centra obróbkowe różnią się między sobą zastosowaniem. Centrum obróbcze wielkoformatowe skrawa na co najmniej trzech osiach i jest połączeniem funkcji, jakie ma frezarka, wiertarka, tokarka i gwinciarka.

Centra obróbcze mogą być też przeznaczone do schodów lub obróbki drzwi. Na rynku dostępne są centra obróbcze o węższej i szerszej specjalizacji - przeznaczone tylko do drewna lub do kilku rodzajów materiałów, jak na przykład aluminium i tworzywa sztuczne. Wybierając odpowiednie dla siebie centra obróbkowe należy zwrócić przede wszystkim uwagę na dokładność, z jaką wykonuje swoją pracę.

Nabywając centra obróbcze należy pamiętać o szczegółach, takich jak prostoliniowość posuwów, luz zwrotny czy sztywność maszyny. Na rynku dostępne są między innymi centra obróbkowe hiszpańskiego producenta PINACHO czy tajwańskiej firmy HANNSA. 

Jesteśmy przedstawicielem na Polskę takich firm jak:

centra pionowe cnc

- Hannsa - tajwańskiego producent wytwarzający centra pionowe CNC oraz centra obróbcze poziome, a także centra tokarskie

centra obróbcze

- PINACHO - hiszpańska firma produkująca tokarki CNC oraz konwencjonalne

Nowe obrabiarki jakie oferujemy to m.in: tokarki CNC z płaskim i skośnym łożem, tokarki konwencjonalne, frezarki CNC, centra obrócze.

Wszystkie oferowane przez nas maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, wytrzymałością
i wydajnością. Osobiście odwiedziliśmy fabryki naszych dostawców, aby mieć pewność, że maszyny, które dostarczmy naszym klientom produkowane są z najwyżej jakości komponentów oraz materiałów.

Jeżeli planują Państwo zakup nowej maszyny serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - jesteśmy w stanie zaoferować wszelkiego rodzaju niestandardowe rozwiązania, tak by dopasować oferowane przez nas maszyny do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym niewątpliwym atutem jest również nasz serwis, składający się ze stabilnej załogi w skład której wchodzi kilkunastu mechaników w tym specjalistów od hydrauliki i pneumatyki maszyn, dwóch elektryków, automatyków i operatorów CNC.

Copyright © Blachmix - Tokarki CNC / Frezarki CNC / Centra obróbcze CNC / Centra pionowe CNC - ul. W. Witosa 15, 34-600 Limanowa, tel.: (18) 33 01 566 Realizacja: Agencja interatywna Intellect